Mobline toalety Wc-Box

Rozwiązania sanitarne, zawsze tam gdzie ich potrzebujesz

Opis działalności

P.H.U. Wc-Box zlokalizowane jest w Chmielniku, na terenie województwa świętokrzyskiego. Właścicielem firmy jest Radosław Pabis.

Obszar działania

Jesteśmy wiodącym dostawcą wynajmu przenośnych toalet w województwie świętokrzyskim. Świadczymy usługi na terenie gmin: Chmielnik, Gnojno, Busko-Zdrój, Kielce, Pierzchnica, Kije, Pińczów, Szydłów, Staszów.

Produkty i usługi

Przede wszystkim zajmujemy się dzierżawieniem toalet mobilnych. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że toalet jest potrzebna praktycznie w każdym miejscu. Są miejsca, w których postawienie toalety stacjonarnej nie jest możliwe. W takich sytuacjach oferta naszej firmy jest wręcz idealna. Proponujemy Państwu wynajem toalet mobilnych, które świetnie nadają się do korzystania z nich na budowach, imprezach plenerowych i koncertach. Prowadzimy pełen serwis toalet. Nasze kabiny toaletowe wyróżniają się solidnością, czystością oraz higienicznością. Świadczymy również usługi asenizacyjne. Wywozimy nieczystości płynne w specjalnie przeznaczonych do tego pojazdach. Opróżniamy szamba do beczki mieszczącej aż 12000 litrów zanieczyszczeń. Gwarantujemy kompleksową obsługę w ramach wynajmu toalety. Nasz sprzęt w każdym przypadku poradzi sobie z jego zadaniem. Nawiązujemy współpracę zarówno z firmami, jak i klientami prywatnymi.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.